images

KURUMSAL

1951 Yılında Mobilya Ticaretiyle İşe Başlayan Firmamız 1985 Yılından İtibaren İmalat Alanında da Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Mobilya Ürün Gamında Kendi Üretimi Olan Kanepe, Oturma Grubu, Salon Koltuk Takımları ve Yatak Başta Olmak Üzere Modüler Ve Klasik Mobilyada Ankara, İstanbul ve İnegöl Deki Atölyelerinde Fason Olarak Ürettiği Ürünleri Kendi Kurumsal Çatısı Altında Harmanlayıp Türkiye ve Dünya Pazarına Sunmaktadır.

Mobilya Alanında Her Zaman En Kaliteli ve En Yeni Tasarımlı Ürünleri En Hızlı ve Güvenilir Şekilde Müşterilerinin Beğenisine Sunan Firmamız Geniş Metrajlı Mağaza Konseptiyle de Müşterilerine Daha Fazla Çeşit Sunup Beğenme Oranını Maksimum Seviyede Tutmaya Önem Vermektedir.

Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Müşterilerini Kendi Aile Bireyi Gibi Gören Firmamız Müşterilerine Hizmet ve Ürün Sunduğu Alanda Daima Kolaylık Göstermeyi İlke Edinmiştir.

Baykan Mobilya Kayseri’de 75,000 m2 Açık alan Üzerinde 6,000 m2 Kapalı Alanda İmalat Yapıp 5,000 m2 Plaza Mağazası İle Müşterilerine Hizmet Vermektedir.